VLCF5020T-220MR58 TDK
  • Part Number: VLCF5020T-220MR58
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 580MA 373 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 5,841
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF5020T-220MR58 TDK
    VLCF5020T-220MR58 TDK
    VLCF5020T-220MR58 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF5020T-220MR58 is described as FIXED IND 22UH 580MA 373 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"