VLCF5020T-1R8N2R0 TDK
  • Part Number: VLCF5020T-1R8N2R0
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.8UH 2.07A 59 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 15,903
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF5020T-1R8N2R0 TDK
    VLCF5020T-1R8N2R0 TDK
    VLCF5020T-1R8N2R0 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF5020T-1R8N2R0 is described as FIXED IND 1.8UH 2.07A 59 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE