VLCF4028T-471MR14-2 TDK
  • Part Number: VLCF4028T-471MR14-2
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 470UH 140MA 4.58 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 54,828
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF4028T-471MR14-2 TDK
    VLCF4028T-471MR14-2 TDK
    VLCF4028T-471MR14-2 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF4028T-471MR14-2 is described as FIXED IND 470UH 140MA 4.58 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH