VLCF4028T-2R7N1R8-2 TDK
  • Part Number: VLCF4028T-2R7N1R8-2
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.7UH 1.89A 49 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,456
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF4028T-2R7N1R8-2 TDK
    VLCF4028T-2R7N1R8-2 TDK
    VLCF4028T-2R7N1R8-2 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF4028T-2R7N1R8-2 is described as FIXED IND 2.7UH 1.89A 49 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.