VLCF4028T-2R2N1R9-2 TDK
  • Part Number: VLCF4028T-2R2N1R9-2
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 1.94A 43 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 24,032
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF4028T-2R2N1R9-2 TDK
    VLCF4028T-2R2N1R9-2 TDK
    VLCF4028T-2R2N1R9-2 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF4028T-2R2N1R9-2 is described as FIXED IND 2.2UH 1.94A 43 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE