VLCF4028T-1R2N2R7-2 TDK
  • Part Number: VLCF4028T-1R2N2R7-2
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.2UH 2.71A 32 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,818
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF4028T-1R2N2R7-2 TDK
    VLCF4028T-1R2N2R7-2 TDK
    VLCF4028T-1R2N2R7-2 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF4028T-1R2N2R7-2 is described as FIXED IND 1.2UH 2.71A 32 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    View
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP