VLCF4028T-101MR33-2 TDK
  • Part Number: VLCF4028T-101MR33-2
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 100UH 330MA 1 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 10,715
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF4028T-101MR33-2 TDK
    VLCF4028T-101MR33-2 TDK
    VLCF4028T-101MR33-2 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF4028T-101MR33-2 is described as FIXED IND 100UH 330MA 1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE