VLCF4024T-4R7N1R4-2 TDK
  • Part Number: VLCF4024T-4R7N1R4-2
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1.43A 87 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,361
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF4024T-4R7N1R4-2 TDK
    VLCF4024T-4R7N1R4-2 TDK
    VLCF4024T-4R7N1R4-2 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF4024T-4R7N1R4-2 is described as FIXED IND 4.7UH 1.43A 87 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE