VLCF4024T-470MR44-2 TDK
  • Part Number: VLCF4024T-470MR44-2
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 47UH 440MA 644 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,363
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF4024T-470MR44-2 TDK
    VLCF4024T-470MR44-2 TDK
    VLCF4024T-470MR44-2 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF4024T-470MR44-2 is described as FIXED IND 47UH 440MA 644 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.