VLCF4020T-6R8N1R0 TDK
  • Part Number: VLCF4020T-6R8N1R0
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 1.05A 131 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 42,479
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF4020T-6R8N1R0 TDK
    VLCF4020T-6R8N1R0 TDK
    VLCF4020T-6R8N1R0 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF4020T-6R8N1R0 is described as FIXED IND 6.8UH 1.05A 131 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.