VLCF4020T-4R7N1R2 TDK
  • Part Number: VLCF4020T-4R7N1R2
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1.24A 98 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 93,940
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF4020T-4R7N1R2 TDK
    VLCF4020T-4R7N1R2 TDK
    VLCF4020T-4R7N1R2 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF4020T-4R7N1R2 is described as FIXED IND 4.7UH 1.24A 98 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A