VLCF4020T-2R2N1R7 TDK
  • Part Number: VLCF4020T-2R2N1R7
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 1.72A 59 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 239,970
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF4020T-2R2N1R7 TDK
    VLCF4020T-2R2N1R7 TDK
    VLCF4020T-2R2N1R7 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF4020T-2R2N1R7 is described as FIXED IND 2.2UH 1.72A 59 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM