VLCF4020T-270MR48 TDK
  • Part Number: VLCF4020T-270MR48
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 27UH 480MA 496 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,929
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF4020T-270MR48 TDK
    VLCF4020T-270MR48 TDK
    VLCF4020T-270MR48 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF4020T-270MR48 is described as FIXED IND 27UH 480MA 496 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH