VLCF4020T-220MR56 TDK
  • Part Number: VLCF4020T-220MR56
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 560MA 431 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 286,469
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF4020T-220MR56 TDK
    VLCF4020T-220MR56 TDK
    VLCF4020T-220MR56 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF4020T-220MR56 is described as FIXED IND 22UH 560MA 431 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.