VLCF4020T-1R8N1R9 TDK
  • Part Number: VLCF4020T-1R8N1R9
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.8UH 1.97A 51 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 16,052
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF4020T-1R8N1R9 TDK
    VLCF4020T-1R8N1R9 TDK
    VLCF4020T-1R8N1R9 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF4020T-1R8N1R9 is described as FIXED IND 1.8UH 1.97A 51 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"