VLCF4018T-6R8NR94-2 TDK
  • Part Number: VLCF4018T-6R8NR94-2
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 940MA 124 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 14,018
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF4018T-6R8NR94-2 TDK
    VLCF4018T-6R8NR94-2 TDK
    VLCF4018T-6R8NR94-2 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF4018T-6R8NR94-2 is described as FIXED IND 6.8UH 940MA 124 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F