VLCF4018T-3R3N1R2-2 TDK
  • Part Number: VLCF4018T-3R3N1R2-2
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1.26A 79 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 88,543
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF4018T-3R3N1R2-2 TDK
    VLCF4018T-3R3N1R2-2 TDK
    VLCF4018T-3R3N1R2-2 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF4018T-3R3N1R2-2 is described as FIXED IND 3.3UH 1.26A 79 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.