VLCF4018T-330MR42-2 TDK
  • Part Number: VLCF4018T-330MR42-2
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 33UH 420MA 540 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 15,124
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF4018T-330MR42-2 TDK
    VLCF4018T-330MR42-2 TDK
    VLCF4018T-330MR42-2 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF4018T-330MR42-2 is described as FIXED IND 33UH 420MA 540 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE