VLCF4018T-2R2N1R4-2 TDK
  • Part Number: VLCF4018T-2R2N1R4-2
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 1.44A 60 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 104,480
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF4018T-2R2N1R4-2 TDK
    VLCF4018T-2R2N1R4-2 TDK
    VLCF4018T-2R2N1R4-2 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF4018T-2R2N1R4-2 is described as FIXED IND 2.2UH 1.44A 60 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    View
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE