VLCF4018T-150MR59-2 TDK
  • Part Number: VLCF4018T-150MR59-2
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 15UH 590MA 268 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 58,348
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF4018T-150MR59-2 TDK
    VLCF4018T-150MR59-2 TDK
    VLCF4018T-150MR59-2 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF4018T-150MR59-2 is described as FIXED IND 15UH 590MA 268 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    ASSEMBLY KIT FOR HANDLE TYP V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    View
    Wakefield-vette
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS