VLC6045T-4R7M TDK
  • Part Number: VLC6045T-4R7M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 3.8A 27 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 26,440
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLC6045T-4R7M TDK
    VLC6045T-4R7M TDK
    VLC6045T-4R7M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLC6045T-4R7M is described as FIXED IND 4.7UH 3.8A 27 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.