VLC6045T-3R3N TDK
  • Part Number: VLC6045T-3R3N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 4.7A 20 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 51,602
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLC6045T-3R3N TDK
    VLC6045T-3R3N TDK
    VLC6045T-3R3N is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLC6045T-3R3N is described as FIXED IND 3.3UH 4.7A 20 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE