VLC6045T-220M TDK
  • Part Number: VLC6045T-220M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 1.7A 130 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 23,801
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLC6045T-220M TDK
    VLC6045T-220M TDK
    VLC6045T-220M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLC6045T-220M is described as FIXED IND 22UH 1.7A 130 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.