VLC6045T-100M TDK
  • Part Number: VLC6045T-100M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 2.5A 58 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 23,648
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLC6045T-100M TDK
    VLC6045T-100M TDK
    VLC6045T-100M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLC6045T-100M is described as FIXED IND 10UH 2.5A 58 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"