VLC5045T-4R7M TDK
  • Part Number: VLC5045T-4R7M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 3.3A 34 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 8,452
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLC5045T-4R7M TDK
    VLC5045T-4R7M TDK
    VLC5045T-4R7M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLC5045T-4R7M is described as FIXED IND 4.7UH 3.3A 34 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V