VLC5045T-330M TDK
  • Part Number: VLC5045T-330M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 33UH 1.2A 230 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 122,877
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLC5045T-330M TDK
    VLC5045T-330M TDK
    VLC5045T-330M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLC5045T-330M is described as FIXED IND 33UH 1.2A 230 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH