VLC5045T-2R2N TDK
  • Part Number: VLC5045T-2R2N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 5A 22 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 62,649
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLC5045T-2R2N TDK
    VLC5045T-2R2N TDK
    VLC5045T-2R2N is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLC5045T-2R2N is described as FIXED IND 2.2UH 5A 22 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE