VLC5045T-220M TDK
  • Part Number: VLC5045T-220M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 1.6A 170 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 31,342
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLC5045T-220M TDK
    VLC5045T-220M TDK
    VLC5045T-220M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLC5045T-220M is described as FIXED IND 22UH 1.6A 170 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Amphenol Ltw
  • Description
    BREATHABLE VENT
    View
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"