VLC5045T-150M TDK
  • Part Number: VLC5045T-150M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 15UH 1.8A 100 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 18,411
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLC5045T-150M TDK
    VLC5045T-150M TDK
    VLC5045T-150M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLC5045T-150M is described as FIXED IND 15UH 1.8A 100 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM