VLC5020T-4R7N TDK
  • Part Number: VLC5020T-4R7N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 2A 97 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 50,570
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLC5020T-4R7N TDK
    VLC5020T-4R7N TDK
    VLC5020T-4R7N is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLC5020T-4R7N is described as FIXED IND 4.7UH 2A 97 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F