VLC5020T-3R3N TDK
  • Part Number: VLC5020T-3R3N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 2.4A 71 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 18,430
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLC5020T-3R3N TDK
    VLC5020T-3R3N TDK
    VLC5020T-3R3N is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLC5020T-3R3N is described as FIXED IND 3.3UH 2.4A 71 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM