VLC5020T-2R2N TDK
  • Part Number: VLC5020T-2R2N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 3A 45 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 42,995
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLC5020T-2R2N TDK
    VLC5020T-2R2N TDK
    VLC5020T-2R2N is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLC5020T-2R2N is described as FIXED IND 2.2UH 3A 45 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM