VLC5020T-1R5N TDK
  • Part Number: VLC5020T-1R5N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 3.3A 38 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 31,172
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLC5020T-1R5N TDK
    VLC5020T-1R5N TDK
    VLC5020T-1R5N is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLC5020T-1R5N is described as FIXED IND 1.5UH 3.3A 38 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.