VLC5020T-1R2N TDK
  • Part Number: VLC5020T-1R2N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.2UH 3.8A 30 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 19,923
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLC5020T-1R2N TDK
    VLC5020T-1R2N TDK
    VLC5020T-1R2N is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLC5020T-1R2N is described as FIXED IND 1.2UH 3.8A 30 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM