VLC5020T-100M TDK
  • Part Number: VLC5020T-100M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 1.3A 186 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 9,219
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLC5020T-100M TDK
    VLC5020T-100M TDK
    VLC5020T-100M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLC5020T-100M is described as FIXED IND 10UH 1.3A 186 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.