UF1717V-600Y1R0-03 TDK
  • Part Number: UF1717V-600Y1R0-03
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: COMMON MODE CHOKE 60UH 1A 2LN TH
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • More about UF1717V-600Y1R0-03 TDK
    UF1717V-600Y1R0-03 TDK
    UF1717V-600Y1R0-03 is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. UF1717V-600Y1R0-03 is described as COMMON MODE CHOKE 60UH 1A 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Soberton
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH