TFSQ0402C0H1C2R7WT TDK
  • Part Number: TFSQ0402C0H1C2R7WT
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP THIN FILM 2.7PF 16V 01005
  • Category: Thin Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 72,802
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"