TFSQ0402C0H1C2R4WT TDK
  • Part Number: TFSQ0402C0H1C2R4WT
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP THIN FILM 2.4PF 16V 01005
  • Category: Thin Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 73,898
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"