TFSQ0402C0H1C1R4WT TDK
  • Part Number: TFSQ0402C0H1C1R4WT
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP THIN FILM 1.4PF 16V 01005
  • Category: Thin Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 37,531
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM