TFSQ0402C0H1C0R9WT TDK
  • Part Number: TFSQ0402C0H1C0R9WT
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP THIN FILM 0.9PF 16V 01005
  • Category: Thin Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 37,659
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"