TF6332TU-102Y20R0-01 TDK
  • Part Number: TF6332TU-102Y20R0-01
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: COMMON MODE CHOKE 20A 3LN TH
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • More about TF6332TU-102Y20R0-01 TDK
    TF6332TU-102Y20R0-01 TDK
    TF6332TU-102Y20R0-01 is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. TF6332TU-102Y20R0-01 is described as COMMON MODE CHOKE 20A 3LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH