TF6136HU-102Y20R0-01 TDK
  • Part Number: TF6136HU-102Y20R0-01
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: COMMON MODE CHOKE 20A 2LN TH
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • More about TF6136HU-102Y20R0-01 TDK
    TF6136HU-102Y20R0-01 TDK
    TF6136HU-102Y20R0-01 is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. TF6136HU-102Y20R0-01 is described as COMMON MODE CHOKE 20A 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"