TF4930HU-102Y20R0-01 TDK
  • Part Number: TF4930HU-102Y20R0-01
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: COMMON MODE CHOKE 20A 2LN TH
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • More about TF4930HU-102Y20R0-01 TDK
    TF4930HU-102Y20R0-01 TDK
    TF4930HU-102Y20R0-01 is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. TF4930HU-102Y20R0-01 is described as COMMON MODE CHOKE 20A 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F