TF3524B-601Y15R0-01 TDK
  • Part Number: TF3524B-601Y15R0-01
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: COMMON MODE CHOKE 15A 2LN TH
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • More about TF3524B-601Y15R0-01 TDK
    TF3524B-601Y15R0-01 TDK
    TF3524B-601Y15R0-01 is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. TF3524B-601Y15R0-01 is described as COMMON MODE CHOKE 15A 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    View
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"