TF3423VU-102Y15R0-01 TDK
  • Part Number: TF3423VU-102Y15R0-01
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: COMMON MODE CHOKE 15A 2LN TH
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • More about TF3423VU-102Y15R0-01 TDK
    TF3423VU-102Y15R0-01 TDK
    TF3423VU-102Y15R0-01 is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. TF3423VU-102Y15R0-01 is described as COMMON MODE CHOKE 15A 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    View
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR