TF2320HU-102Y5R0-01 TDK
  • Part Number: TF2320HU-102Y5R0-01
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: COMMON MODE CHOKE 5A 2LN TH
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • More about TF2320HU-102Y5R0-01 TDK
    TF2320HU-102Y5R0-01 TDK
    TF2320HU-102Y5R0-01 is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. TF2320HU-102Y5R0-01 is described as COMMON MODE CHOKE 5A 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    View
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V