TCM2010-650-4P TDK
  • Part Number: TCM2010-650-4P
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CMC 100MA 4LN 65 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 18,319
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about TCM2010-650-4P TDK
    TCM2010-650-4P TDK
    TCM2010-650-4P is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. TCM2010-650-4P is described as CMC 100MA 4LN 65 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"