TCM1608G-650-4P TDK
  • Part Number: TCM1608G-650-4P
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CMC 100MA 4LN 65 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 47,544
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about TCM1608G-650-4P TDK
    TCM1608G-650-4P TDK
    TCM1608G-650-4P is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. TCM1608G-650-4P is described as CMC 100MA 4LN 65 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A