TCM1608G-201-4P TDK
  • Part Number: TCM1608G-201-4P
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CMC 50MA 4LN 200 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 53,235
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about TCM1608G-201-4P TDK
    TCM1608G-201-4P TDK
    TCM1608G-201-4P is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. TCM1608G-201-4P is described as CMC 50MA 4LN 200 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    View
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB