TCM1210G-301-2P-T200 TDK
  • Part Number: TCM1210G-301-2P-T200
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CMC 50MA 2LN 300 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 71,626
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about TCM1210G-301-2P-T200 TDK
    TCM1210G-301-2P-T200 TDK
    TCM1210G-301-2P-T200 is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. TCM1210G-301-2P-T200 is described as CMC 50MA 2LN 300 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE STD BUS 16SLOT 4.35X13
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE STD BUS 8 SLOT 4.35X7
    View
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V